Rodinné centrum Žirafa
Naše logo
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 102
· Nejnovější člen: Dita
Vítejte
Vítáme Vás na internetových stránkách Rodinného centra Žirafa v Hradci Králové. Po registraci na našich stránkách Vám budou zasílány všechny novinky a změny v našem centru. Centrum má nyní nově i facebook.
VÁNOČNÍ DEN SE SKŘÍTKEM

LOUTKOVÉ DIVADLO

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNKY

VOLNÁ HERNA - KDY SI MŮŽETE PŘIJÍT POHRÁT
Více informací na tel.: +420 605 453 632, zirafahk@seznam.cz
Poplatek: 40,- Kč/dítě bez časového omezení, 60,-Kč/ sourozenci

PO (5.12.) OBSAZENO OSLAVA
ÜT (6.12.) OD 11:00 DO 15:30 a OD 16:30 DO 19:30
ST ((7.12.)OD 15:00 DO 19:00
ČT (8.12.) OD 10:00 DO 16:00 a od 17:30 do 19:00
PÁ (9.12.) OBSAZENO OSLAVA
SO (10.12.) OBSAZENO AKCE
NE (11.12.) NUTNÁ REZERVACE
VÁNOČNÍ JARMARK SKŘÍTKŮ

JAK POMOCI ŽIRAFĚ
”Nakupujete na internetu? A víte, že každým nákupem můžete podpořit naši organizaci? Zapojili jsme se do projektu @GIVT, který spolupracuje s více než 500 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit www.givt.cz a část peněz z Vašeho nákupu, půjde na naši organizaci. Nejlepší na tom je, že nezaplatíte nic navíc!”
KLUB PŘÁTEL ŽIRAFY

PODĚKOVÁNÍ ZA FINANČNÍ DAR
Další informace a sděleníDěkujeme panu Milanu Juhászovi, majiteli Juhasz Logistic s.r.o., za sponzorský dar pro naše centrum ve výši 20 tisíc Kč. Juhasz Logistic nabízí komplexní služby v oblasti dopravy vnitrostátní, zahraniční v rámci EU i mimo ni. Firma je schopna zajistit přepravu malého balíku od 1kg až po 38 europalet do 25t.
Bližší informace: www.juhaszlogistic.cz, info@juhaslogistic.cz, tel. 774 87 17 16
DĚKUJEME !

NOVÉ BEZPLATNÉ PORADNY
Informace k jednorázovým aktivitámZ pravidelných akcí jsme pro Vás připravili nově PRÁVNÍ PORADNA (od 7.1.) a PERSONÁLNÍ PORADNU (od 28.1.), kdy se můžete přijít poradit s odborníky. Poradenství proběhne 1x za měsíc, poradenství je ZDARMA, poplatek za vstup 50Kč, v ceně je i hlídání dětí. Více informací naleznete v levé části stránek.
KROUŽEK PRO DĚTI S DYS
Informace k pravidelným aktivitámV letošním školním roce jsme pro vás připravili nový kroužek DYS KLUBÍK - poradna pro děti se SPU (specifickými poruchami učení) - nejen pro rodiče dětí, které již mají diagnostikovanou některou ze SPU, ale i pro rodiče, kteří si myslí, že by se SPU mohly týkat i jejich dítěte. Více informací v levé části stránek.
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY
Další informace a sděleníMilí příznivci našeho centra,
v loňském roce naše ještě RC Žirafa pořádalo 42 jednorázových akcí (uměleckého fotografování, jarní a podzimní burzu, tábory, karnevaly atd.) Celkem naše centrum navštívilo 4671 návštěvníků z toho 2 261 dětí. V centru vypomáhaíí maminky na mateřské či rodičovské dovolené. Fluktuace v centru je proto veliká a většinou po 3 letech, kdy maminky nastupují zpět do zaměstnání, se hledají nové, které by je nahradily. Rádi bychom, aby nás oslovili ty, kteří by věnovali svůj volný čas na plánování a organizovávání jednorázových akcí jako např.: při karnevalech, burzách, táborech, ale i pomoc s vypracováním grantů atd.
RC Žirafa oslavilo již 21 let. Věříme, že při takové návštěvnosti jakou má centrum v současné době, se najde pár maminek, třeba kamarádek, které by chtěly pomoci.

V případě stálého zapojení jako ČLEN RC nebo POMOCNÍČEK, nabízíme výhody. Více informací získáte po rozkliknutí Přečíst vše ve spodní části tohoto příspěvku.

Případní zájemci se mohou přihlásit na:
tel.: 605 453 632 nebo zirafahk@seznam.cz

!!DĚKUJEME!!
KDY SI PŘIJÍT POHRÁT DO HERNY
Další informace a sděleníMilé maminky, v případě, že se v herně nekonají pravidelné kroužky či nepravidelné jednorázové akce ( jejich termíny a časy naleznete pod Informace o herně), je možné si na vrátnici zapůjčit klíče a za poplatek 35,-Kč/ dítě si jít do naší herny pohrát. Prosíme o zapsání prezence do sešitu, který je na stole. Poplatek vhoďte do červené pokladničky na stole.
Děkujeme za zaplacení! Peníze jsou použity na provoz MC.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Spolupracujeme
PODPORUJÍ NÁS:
DOPORUČUJEME:


Pěkný den
Školské zařízení
Mateřská centra


FACEBOOK:
Facebook


Rodinné centrum Žirafa HK, z.s. - netfirmy.czMateřská centra - netfirmy.cz