Rodinné centrum Žirafa
Naše logo
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 96
· Nejnovější člen: VeruMaty
Vítejte
Vítáme Vás na internetových stránkách Rodinného centra Žirafa v Hradci Králové. Po registraci na našich stránkách Vám budou zasílány všechny novinky a změny v našem centru. Centrum má nyní nově i facebook.
PRÁZDNINOVÝ PROVOZ
Další informace a sděleníV RC Žirafa HK se během letních prázdnin nekonají žádné pravidelné akce. Herna bude během prázdnin od 11.7. do 31.8. uzavřena z důvodu konání příměstských táborů. Opět se na vás těšíme od 12.září, kdy bude připraven Den otevřených dveří.

Všem přejeme krásné a pohodové prázdniny. RC Žirafa HK

PŘÍMĚSTSKÉ A POBYTOVÉ TÁBORY - volná místa
Informace k jednorázovým aktivitámRodinné centrum Žirafa HK i v letošním roce připravilo na letní prázdniny příměstské a pobytové tábory pro děti 3 -12 let. Těšit se opět můžete na pobytový tábor pro děti, rodiče a prarodiče nebo pobytový tábor pro děti, který jsme v letošním roce zajistili v chatkách v Českém ráji.
Děti se během táborů podívají do lanového parku, Tonga, navštívíme lezeckou stěnu, kino, hvězdárnu, projedeme se turistickým vláčkem do hradeckých lesů, podíváme se do Zooparku ve Stěžerech, do botanické zahrady, archeoparku, školáci podniknou celodenní výlety, ale těšit se můžete i na koupání a opékání, na jednom z táborů podnikneme noční bojovku a mnoho dalších dobrodružství.
Nástup dětí je od 7:30 do 8:00 v herně RC Žirafa. Děti bude možné si vyzvednou do 16:00 dle domluvy i déle.
Naše tábory mohou být hrazeny z FKSP. K dnešnímu dni máme ještě pár volných míst. Zájemci si mohou psát o závazné přihlášky na zirafahk@seznam.cz


SRPEN:

22. – 26.8. Příměstský tábor pro školáky „HURÁ DO DŽUNGLE“ pro děti 7 - 12let za 1.200Kč OBSAZENO
29. – 31.8 Příměstský tábor pro školáky „MIMONI“ pro děti 7 - 12let za 660Kč, angličtina 200Kč OBSAZENO

Tábory probíhají s podporu města Hradec Králové. Ukázky z loňských akcí naleznete v naší fotogalerii.

Více informací o táborech
VOLNÁ MÍSTA V MINIŠKOLCE - Klub KAMARÁD (3 volná místa)
Informace k pravidelným aktivitámRodinné centrum Žirafa HK opět od září otevře "vylepšený" kroužek na způsob miniškolky KLUB KAMARÁD. Nově zapojíme do našeho kroužku Montessoriho prvky výuky. Snižujeme věk příjmu dětí na 2 roky. Zájemci si mohou vybrat, zda budou chtít chodit 1-3 dny v týdnu na 4 - 7 hod. denně. V současné době máme od září 3 volná místa. Díky dotaci od měst Hradec Králové máme velmi příznivé ceny (od 200Kč/den). Více informací o kroužku najdete v levé části stránek.
Zájemci se mohou hlásit již nyní na tel.: 605 453 632 nebo zirafahk@seznam.cz
HLEDÁME NOVÉ LEKTORKY ZPÍVÁNEK
Informace k pravidelným aktivitámRodinné centrum Žirafa HK hledá nové lektorky kroužku Zpívánky, který se koná každou středu od 9:00 do 9:45 a od 10:00 do 10:45. Lektorky jsou finančně ohodnoceny na DPP . Umíte hrát na jakýkoli hudební nástroj, baví vás zpívat a umíte to s dětmi? Pak se nám určitě ozvěte na 605 453 632 nebo na zirafahk@seznam.cz.
KROUŽEK PRO PŘEDŠKOLÁKY
Informace k pravidelným aktivitámV RC Žirafa HK nabízíme kroužek pro předškoláky CHYTROLÍN. V současné době jsou poslední 3 volná místa.
Více informací o kroužku
PODĚKOVÁNÍ ZA FINANČNÍ DAR
Další informace a sděleníDěkujeme panu Milanu Juhászovi, majiteli Juhasz Logistic s.r.o., za sponzorský dar pro naše centrum ve výši 20 tisíc Kč. Juhasz Logistic nabízí komplexní služby v oblasti dopravy vnitrostátní, zahraniční v rámci EU i mimo ni. Firma je schopna zajistit přepravu malého balíku od 1kg až po 38 europalet do 25t.
Bližší informace: www.juhaszlogistic.cz, info@juhaslogistic.cz, tel. 774 87 17 16
DĚKUJEME !

NOVÉ BEZPLATNÉ PORADNY
Informace k jednorázovým aktivitámZ pravidelných akcí jsme pro Vás připravili nově PRÁVNÍ PORADNA (od 7.1.) a PERSONÁLNÍ PORADNU (od 28.1.), kdy se můžete přijít poradit s odborníky. Poradenství proběhne 1x za měsíc, poradenství je ZDARMA, poplatek za vstup 50Kč, v ceně je i hlídání dětí. Více informací naleznete v levé části stránek.
KROUŽEK PRO DĚTI S DYS
Informace k pravidelným aktivitámV letošním školním roce jsme pro vás připravili nový kroužek DYS KLUBÍK - poradna pro děti se SPU (specifickými poruchami učení) - nejen pro rodiče dětí, které již mají diagnostikovanou některou ze SPU, ale i pro rodiče, kteří si myslí, že by se SPU mohly týkat i jejich dítěte. Více informací v levé části stránek.
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY
Další informace a sděleníMilí příznivci našeho centra,
v loňském roce naše ještě MC Žirafa pořádalo 36 jednorázových akcí (uměleckého fotografování, jarní a podzimní burzu, tábory, karnevaly atd.) Další akce naleznete na www.mczirafa.cz pod Články – Akce našeho centra. Celkem naše centrum navštívilo 4671 návštěvníků z toho 2 261 dětí. V centru vypomáhaíí maminky na mateřské či rodičovské dovolené. Fluktuace v centru je proto veliká a většinou po 3 letech, kdy maminky nastupují zpět do zaměstnání, se hledají nové, které by je nahradily. Rádi bychom, aby nás oslovili ti, kteří by věnovali svůj volný čas na plánování a organizovávání jednorázových akcí jako např.: při karnevalech, burzách, táborech, ale i pomoc s vypracováním grantů atd.
RC Žirafa v loňském roce oslavilo 20 let. Věříme, že při takové návštěvnosti jakou má centrum v současné době, se najde pár maminek, třeba kamarádek, které by chtěly pomoci.

V případě stálého zapojení jako ČLEN RC nebo POMOCNÍČEK, nabízíme výhody. Více informací získáte po rozkliknutí Přečíst vše ve spodní části tohoto příspěvku.

Případní zájemci se mohou přihlásit na:
tel.: 605 453 632 nebo mc.zirafa@unet.cz

!!DĚKUJEME!!
KDY SI PŘIJÍT POHRÁT DO HERNY
Další informace a sděleníMilé maminky, v případě, že se v herně nekonají pravidelné kroužky či nepravidelné jednorázové akce ( jejich termíny a časy naleznete pod Informace o herně), je možné si na vrátnici zapůjčit klíče a za poplatek 35,-Kč/ dítě si jít do naší herny pohrát. Prosíme o zapsání prezence do sešitu, který je na stole. Poplatek vhoďte do červené pokladničky na stole.
Děkujeme za zaplacení! Peníze jsou použity na provoz MC.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Spolupracujeme
PODPORUJÍ NÁS:
DOPORUČUJEME:


Pěkný den
Školské zařízení
Mateřská centra


FACEBOOK:
Facebook


Rodinné centrum Žirafa HK, z.s. - netfirmy.czMateřská centra - netfirmy.cz